Apartament UNO 4

Loading map...

Loading

Położony w pewnym oddaleniu od centrum (około 5 km), ale w pobliżu dużej galerii handlowej (Morena). Zamknięte osiedle z 24 godzinną ochroną, podziemny garaż i oddalenie mieszkania od ulicy sprawia duże poczucie spokoju i bezpieczeństwa.

Nowoczesne mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia położone na I piętrze. Bezpłatne szybkie Wi-Fi, pralka, telewizja kablowa, balkon oraz prywatne miejsca postojowe w garażu podziemnym to tylko niektóre z udogodnień dostępnych dla Gości. Na miejscu znajduje się dobrze zaopatrzony sklep „Fresh Market” czynny do godziny 22:00 !

Sypialnie wyposażona jest w łóżko 2-osobowe a w salonie znajdują się rozkładana sofa i możliwość wstawienia dostawki, co pozwala na nocleg nawet 5 osób. Dla wygody Zapewniamy pościel, ręczniki oraz darmowe sprzątanie przy dłuższych pobytach.

Apartament UNO 4 polecamy zwłaszcza dla osób z własnym samochodem, dla których pewne oddalenie od centrum czy plaży nie jest wielkim problemem, a wyraźnie niższa cena od obiektów położonych w centrum miasta pozwala na spędzenie dłuższego pobytu w naszym pięknym mieście.